Adwokat Olsztyn Kancelaria Olsztyn Prawnik Olsztyn

Marcin Kotowski Adwokat Olsztyn

Założycielem Kancelarii Adwokackiej Kotowski i Współpracownicy jest adwokat Marcin Kotowski. Marcin Kotowski w 2009 roku ukończył prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Następnie odbył aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Olsztynie. W roku 2013 zdał egzamin adwokacki i został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Olsztynie. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, budowlanym, cywilnym i rodzinnym. Szczególną uwagę poświęca sprawom o rozwód, sprawom o podział majątku oraz sprawom o odszkodowanie z tytułu wypadków komunikacyjnych i wypadków przy pracy. Jest specjalistą z zakresu prawnego funkcjonowania hoteli w systemie Condo i od kilku lat obsługuje inwestycje tego typu. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej firm deweloperskich, firm z branży farmaceutycznej, oraz firm z sektora przemysłu ciężkiego. Prowadzi również wykłady z prawa umów handlowych dla słuchaczy studiów MBA w renomowanej szkole wyższej.

Adwokat Marcin Kotowski zna biegle język angielski. Reprezentował interesy swoich klientów między innymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii.

Adwokat Marcin Kotowski chroniąc interesy majątkowe i osobiste swoich klientów, współpracuje z doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi i biurami detektywistycznymi.

czytaj więcej >

Specjalizacje - Adwokat Olsztyn

Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa:

czytaj więcej >

Wszystkie prawa zastrzeżone 2013 - Kancelaria adwokacka Marcin Kotowski
Wykonanie strony: Warmedia